PRACOWITY DZIEŃ WOLONTARIUSZY

W PRZEDSZKOLU - 11.09.2010r.

Dzięki staraniom Rzecznika Praw Dziecka Ministra Marka Michalaka w sobotę 11 września 2010r. w naszym przedszkolu ciężko pracowali wolontariusze usuwając skutki sierpniowej powodzi. Ci młodzi ludzie dobrej woli byli u nas wraz z Panią Ewą Górecką z Fundacji "SERCE" ze Świdnicy oraz Panem Mirosławem Małkowskim z UPS Katowice. Skrobali, malowali zalane pomieszczenia szatni kucharek, magazyny, korytarze. Oczyścili płot i naciągnęli 180 m siatki. Po ciężkiej pracy posilili się pysznym przedszkolnym obiadkiem. Siedząc przy małych stoliczkach na małych krzesełkach obudziły się zapewne ich wspomnienia z dzieciństwa. I do tego jeszcze słodki podwieczorek. SUPER... Nie mogło oczywiście zabraknąć zabawy, naszym gościom przypadła do gustu zabawa w piaskownicy i na bujaczkach.